Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Niedobczyce Kop. Rymer
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
26
AD
6
32
7
17
8
52
S
9
22
S
57
10
11
37
12
13
32
14
17
15
27
16
27
17
42
AD
18
19
20
51
CB
21
22
21
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka