Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
R-K Popielów Worcella
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
27
AD
6
33
7
18
8
53
S
9
23
S
58
10
11
38
12
13
33
14
18
15
28
16
28
17
43
AD
18
19
20
52
CB
21
22
22
AD
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności
C - Kurs do przystanku R-K Północ Rondo Gliwickie
D - Kurs do przystanku R-K Śródmieście Plac Wolności
B - nie kursuje na odcinku Rudzka