Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
R-K Niewiadom Szkoła
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
06
41
6
46
7
46
S
8
46
9
56
S
10
11
41
12
13
51
14
31
15
16
26
17
46
18
19
16
20
16
21
22
23
16
A
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności