Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
R-K Niewiadom Racławicka II
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
08
43
6
48
7
48
S
8
48
9
58
S
10
11
43
12
13
53
14
33
15
16
28
17
48
18
19
18
20
18
21
22
23
18
A
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności