Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
9
R-K Niedobczyce Paryż
kierunek:
Rybnik Dworzec Autobusowy
5
18
53
6
58
7
58
S
8
58
9
10
08
S
11
53
12
13
14
03
43
15
16
38
17
58
18
19
28
20
28
21
22
23
28
A
S - kurs w dni nauki szkolnej
A - kurs do przystanku Plac Wolności