Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Ustrzycka / Magórska
kierunek:
Słocińska
6
51
7
8
9
51
10
11
12
51
P
13
14
15
50
16
17
18
19
51
P - kurs do przyst. Piłsudskiego U. Marszałkowski