Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Dębicka / Krakowska
kierunek:
Św. Rocha
6
28
7
07
8
27
9
07
10
07
11
07
47
12
13
06
14
06
15
06
16
06
17
26
18
06
19
08
20
08
21
07
W
W - kurs do przyst. Wyzwolenia / Warszawska