Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Dąbrowskiego / Boh. Westerplatte
kierunek:
Łukasiewicza
4
17
P
32
P
47
5
07
22
37
P
52
6
07
P
25
P
43
58
P
7
13
28
P
43
58
P
8
13
27
P
41
56
9
11
P
26
P
41
56
10
11
26
P
41
56
11
11
26
P
42
57
P
12
12
27
P
42
57
P
13
12
27
P
42
57
14
12
P
27
43
P
59
15
14
P
29
44
P
59
16
14
P
29
47
P
17
06
26
P
46
18
06
26
P
46
19
05
22
P
52
20
22
P
52
21
21
P
51
22
21
P
51
P - kurs do ul. Pienińskiej