Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Dąbrowskiego / Boh. Westerplatte
kierunek:
Łukasiewicza
4
54
5
24
P
54
6
24
P
54
7
26
P
56
8
26
P
56
9
26
P
56
10
26
P
56
11
26
P
56
12
26
P
56
13
26
P
56
14
26
P
56
15
26
P
56
16
26
P
56
17
26
P
56
18
26
P
56
19
26
P
56
20
26
P
56
21
26
P
56
22
26
P
56
P - kurs do ul. Pienińskiej