Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
58
Tyczyn Grunwaldzka Pom
kierunek:
Dworzec Lokalny
0
26
H
1
2
3
4
55
H
5
35
H
6
11
H
7
01
H
40
H
8
9
30
H
10
11
12
11
H
13
50
H
14
15
30
H
16
34
H
17
15
H
18
13
H
19
48
H
20
42
H
21
22
31
H
H - kurs przez Hermanową pętla