Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
58
Sikorskiego / Ruczajowa
kierunek:
Dworzec Lokalny
0
28
H
1
2
3
4
57
H
5
37
H
6
13
H
7
03
H
42
H
8
9
32
H
10
11
12
13
H
13
52
H
14
15
32
H
16
36
H
17
17
H
18
15
H
19
50
H
20
44
H
21
22
33
H
H - kurs przez Hermanową pętla