Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Słocińska / Pileckich
kierunek:
Ustrzycka
0
19
W
1
2
3
4
48
5
18
U
6
09
U
39
U
7
09
39
U
8
15
45
U
9
15
W
45
U
10
15
W
45
U
11
15
12
15
13
15
45
14
15
U
43
15
13
U
43
16
14
U
45
17
15
U
45
U
18
15
45
19
49
U
20
49
21
49
22
49
23
19
W - kurs do przyst. Piłsudskiego U. Wojewódzki
U - kurs do przyst. Ustrzycka / Magórska