Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Słocińska / Pileckich
kierunek:
Ustrzycka
6
04
U
7
44
8
9
04
U
44
10
44
11
12
04
U
44
13
14
15
04
U
16
44
17
18
44
U
19
20
21
04
22
44
U - kurs do przyst. Ustrzycka / Magórska