Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Pl. Wolności
kierunek:
Ustrzycka
6
27
U
7
8
09
9
29
U
10
09
11
09
12
29
U
13
09
14
15
30
U
16
17
10
18
19
09
U
20
21
28
22
23
08
U - kurs do przyst. Ustrzycka / Magórska