Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Witosa / Solarza
kierunek:
Ustrzycka
5
20
50
U
6
50
U
7
21
U
51
8
20
U
54
9
24
U
10
24
U
11
25
U
56
12
26
U
56
13
26
U
56
14
26
15
01
U
31
16
01
U
31
53
U
17
23
53
U
18
23
U
53
19
20
20
21
U
21
20
22
19
23
19
49
U - kurs do przyst. Ustrzycka / Magórska