Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
6
Słocińska / Niedziochy
kierunek:
Ustrzycka
0
20
W
1
2
3
4
49
5
19
U
6
10
U
40
U
7
10
40
U
8
16
46
U
9
16
W
46
U
10
16
W
46
U
11
16
12
16
13
16
46
14
16
U
44
15
14
U
44
16
15
U
46
17
16
U
46
U
18
16
46
19
50
U
20
50
21
50
22
50
23
20
W - kurs do przyst. Piłsudskiego U. Wojewódzki
U - kurs do przyst. Ustrzycka / Magórska