| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
A - kurs z ul. Krakowskiej do ul. Spichlerzowej F - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Ciepłowniczą do ul. Spichlerzowej C - kurs z ul. Krakowskiej do ul. Załęskiej H - kurs z ul. Krakowskiej do al. Piłsudskiego B - kurs z ul. Krakowskiej do ul. Ciepłowniczej |