Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
1
Konf. Barskich / Traugutta
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
26
E
15
16
04
E
17
18
19
20
21
36
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej