Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Załęska / Konf. Barskich
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
27
E
15
16
05
E
17
18
19
20
21
37
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej