Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Załęska / Rzecha
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
33
E
15
16
11
E
17
18
19
20
21
41
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej