Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
1
Krakowska / Ustrzycka
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
04
E
15
32
E
16
17
18
19
20
21
21
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej