Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Spichlerzowa / Załęska
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
39
E
15
16
17
E
17
18
19
20
21
47
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej