Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
1
Rzecha / Spółdzielcza
kierunek:
Ciepłownicza P. Spichlerzową
14
43
E
15
16
21
E
17
18
19
20
21
51
E
E - kurs z ul. Krakowskiej przez ul. Spichlerzową do ul. Ciepłowniczej