| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
J - kurs z ul. Ciepłowniczej przez ul. Spichlerzową do ul. Krakowskiej K - kurs z ul. Spichlerzowej do ul. Krakowskiej I - kurs z ul. Spichlerzowej przez ul. Ciepłowniczą do ul. Krakowskiej O - kurs z ul. Załęskiej do ul. Krakowskiej L - kurs z ul. Ciepłowniczej do ul. Krakowskiej |