Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Dębicka / Działowa
kierunek:
Św. Rocha
5
22
6
21
7
21
8
21
9
21
10
19
11
19
12
19
13
19
14
19
15
20
16
20
17
21
18
21
19
21
20
22
21
22
22
07
W
23
07
W
W - kurs do przyst. Wyzwolenia / Warszawska