Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Dębicka / Ustrzycka
kierunek:
Św. Rocha
5
05
41
6
08
36
7
06
36
8
07
39
54
W
9
39
10
39
11
38
12
08
38
13
08
38
14
08
34
15
04
34
16
04
39
17
09
39
18
09
39
19
11
41
20
11
W
41
21
43
22
13
23
13
43
W
W - kurs do przyst. Wyzwolenia / Warszawska