Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Matysowska / Skalista
kierunek:
Pienińska
5
39
P
6
39
P
7
42
P
8
42
P
9
42
P
10
42
P
11
42
P
12
42
P
13
42
P
14
42
P
15
42
P
16
42
P
17
42
P
18
42
P
19
42
P
20
42
P
21
42
P
22
42
P
P - kurs do ul. Pienińskiej