Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Bardowskiego
kierunek:
Trzciana
5
10
T
50
T
6
25
M
7
25
T
8
20
Ś
9
40
M
10
10
T
11
35
Ś
12
50
T
13
14
20
T
15
10
M
16
00
T
40
M
17
20
T
18
40
M
19
20
00
T
21
30
Ś
22
23
50
T
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy
T - kurs do Trzciany