Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Pl. Wolności
kierunek:
Trzciana
5
12
T
52
T
6
27
M
7
27
T
8
22
Ś
9
42
M
10
12
T
11
38
Ś
12
53
T
13
14
23
T
15
13
M
16
03
T
42
M
17
22
T
18
42
M
19
20
02
T
21
32
Ś
22
23
52
T
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy
T - kurs do Trzciany