Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
22
Świlcza
kierunek:
Trzciana
6
45
M
7
8
9
10
01
M
11
12
13
14
15
37
M
16
17
02
M
18
19
02
M
M - kurs do Mrowli Otoka