Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
22
Kamyszyn Pętla
kierunek:
Trzciana
6
49
M
7
8
9
10
05
M
11
12
13
14
15
41
M
16
17
06
M
18
19
06
M
M - kurs do Mrowli Otoka