Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Krakowska Galeria
kierunek:
Trzciana
5
18
T
58
T
6
33
M
7
33
T
8
29
Ś
9
49
M
10
19
T
11
47
Ś
12
13
02
T
14
32
T
15
24
M
16
14
T
50
M
17
30
T
18
50
M
19
20
08
T
21
38
Ś
22
23
58
T
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy
T - kurs do Trzciany