Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Krakowska / Ustrzycka
kierunek:
Boguchwała
4
52
5
52
6
22
L
52
7
22
L
52
8
22
L
9
22
L
10
22
11
23
L
12
23
13
23
53
L
14
21
52
15
22
L
52
16
23
L
53
17
23
L
53
P
18
52
19
51
20
21
L
21
23
22
23
23
23
P - kurs do przyst. Piłsudskiego U. Marszałkowski
L - kurs do Lutoryża