Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
3
Lutoryż Pętla
kierunek:
Krakowska
4
45
M
5
6
08
Ś
7
06
8
09
9
09
10
09
11
12
10
M
13
14
45
15
45
Ś
16
51
17
21
18
21
19
20
21
27
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy