Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
3
Lutoryż Wieś
kierunek:
Krakowska
4
46
M
5
6
09
Ś
7
07
8
10
9
10
10
10
11
12
11
M
13
14
46
15
46
Ś
16
52
17
22
18
22
19
20
21
28
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy