Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Dąbrowskiego Park
kierunek:
Krakowska
0
19
C
1
2
3
4
5
6
11
7
11
M
8
11
9
11
10
11
11
11
12
11
M
13
11
14
11
15
11
16
11
17
12
18
12
19
12
20
12
21
13
Ś
22
13
23
13
C - kurs do przyst. Cieplińskiego
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy