Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
3
Lutoryż Szkoła
kierunek:
Krakowska
4
47
M
5
6
10
Ś
7
09
8
12
9
12
10
12
11
12
13
M
13
14
48
15
48
Ś
16
54
17
24
18
24
19
20
21
29
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy