Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Ofiar Katynia Park
kierunek:
Krakowska
4
21
Ś
5
21
M
6
20
51
Ś
7
21
51
8
20
50
9
20
50
10
50
11
51
12
51
M
13
51
14
21
52
Ś
15
33
16
03
33
Ś
17
03
18
33
18
03
33
19
03
20
03
21
03
22
03
33
23
33
M - kurs do Mrowli Otoka
Ś - kurs do Świlczy