Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
41
Potockiego / Ametystowa
kierunek:
Bardowskiego P. Ciepłowniczą Działki
7
41
C
8
9
11
C
10
41
C
11
12
12
C
13
42
C
14
15
12
C
C - kurs przez przez ul. Ciepłowniczą (działki)