Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
58
Sikorskiego / Robotnicza
kierunek:
Dworzec Lokalny
0
32
H
1
2
3
4
5
01
H
41
H
6
18
H
7
08
H
47
H
8
9
37
H
10
11
12
18
H
13
57
H
14
15
37
H
16
41
H
17
22
H
18
20
H
19
55
H
20
49
H
21
22
37
H
H - kurs przez Hermanową pętla