Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
27
Siedlce Plac Wolności
kierunek:
Starowiejska
9
06
#
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
16
#
# - kursuje przez Plac Wolnosci