Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Grubale-Świetlica
kierunek:
Czuryły
5
49
6
7
8
9
44
10
11
12
13
14
15
49
o
16
17
18
54
o - kursuje przez Osiny