Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Grubale-Świetlica
kierunek:
Czuryły
8
14
9
10
34
o
11
12
29
o
13
14
15
16
17
18
19
44
o - kursuje przez Osiny