Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
22
Siedlce Word
kierunek:
Unitów Podlaskich
6
38
S
7
8
10
9
30
10
50
11
12
20
13
40
14
15
00
16
30
17
48
18
19
05
S - kursuje ulicą Targową (Stadler)