Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Osiny-Las
kierunek:
Czuryły
12
35
o
13
14
15
16
00
o
17
18
19
40
o
20
21
22
43
o
o - kursuje przez Osiny