Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
22
Siedlce Floriańska Wiatraczna
kierunek:
Dworzec PKP
6
10
7
37
8
57
9
10
17
11
37
12
13
12
14
27
15
45
S
16
17
12
18
32
19
47
S - kursuje ulicą Targową (Stadler)