Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
22
Siedlce Kurpiowska Kraszewskiego
kierunek:
Unitów Podlaskich
6
44
S
7
8
16
9
36
10
56
11
12
26
13
46
14
15
06
16
36
17
54
18
19
11
S - kursuje ulicą Targową (Stadler)