Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Niedziela
22
Siedlce Ratusz
kierunek:
Dworzec PKP
6
12
7
39
8
59
9
10
19
11
39
12
13
14
14
29
15
47
S
16
17
14
18
34
19
49
S - kursuje ulicą Targową (Stadler)