Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
27
Siedlce Daszyńskiego
kierunek:
Piaski Zamiejskie/Działki
6
47
7
57
8
9
16
10
11
36
E#
12
56
#
13
14
06
#
15
34
#
16
59
17
18
19
29
E
20
59
E
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
# - kursuje przez Plac Wolnosci