Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Siedlce Kościół Św.Stanisława
kierunek:
Czuryły
4
26
5
28
6
21
Eb
7
56
b
8
9
56
10
11
12
16
o
13
14
16
Ebov
15
41
o
16
56
Ebov
17
18
19
21
o
20
21
22
24
o
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
b - kursuje do Rzążewa przez Czuryły
o - kursuje przez Osiny
v - kursuje przez Biel